Zlata vrijedan 2017.

Od ponedjeljka kreće serijal priča o najboljim OPG-ima za 2017. godinu

Agrovijesti
Svečanost dodjele nagrada projekta Zlata vrijedan na Ergeli Đakovo za 2016. godinu Fotografija: Boris Ščitar/PIXSELL
Večernje listi i Agrobiz.hr, te emisija Dobro jutro Hrvatska, od ponedjeljka 22. svibnja kreću sa serijalom priča o najboljim OPG-ima u projektu Zlata vrijedan

Večernji list i Ministarstvo poljoprivrede i ove godine provode projekt Zlata vrijedan - izbor najboljih OPG-a za 2017 godinu. Kao i svake godine priče o najboljim OPG-ima bit će objavljivane u tiskanom izdanju Večernjeg lista, te kroz specijal na portalu Agrobiz.hr, ali i u emisiji Dobro jutro Hrvatska koja ide na HRT-u. 

Prva ovogodišnja OPG-e priča bit će objavljen u ponedjeljak 22. svibnja, a ove godine serijal kreće s nominiranim OPG-om iz Požeško-slavonske županije. Serijal priča bit će objavljivan šest dana u tjednu (u nastavku donosimo popis datuma objava), a završnica će i izbor će se održati krajem lipnja, kada će se znati tko će biti proglašen za najbolji OPG za 2017. godinu. 

Prema dosadašnjim kriterijima, svaka županija i grad Zagreb imali su mogućnost nominiranja do 4 OPG i jedne Mlade nade - predstavnika mladih poljoprivrednika. Stručni žiri izabrao je iz svake županije po jedan OPG, tre tri Mlade nade. 

U konačnici bit će izabrana tri OPG-a, te jedna Mlada nada, kao i najbolji OPG po izboru čitatelja Večernjeg lista.

Ovim putem pozivamo naše čitatelj da se uključe u ovaj hvalevrijedan projekt, kroz čitanje naših priča te glasovanje za najbolje.  

POPIS OBJAVA NAJBOLJIH OPG-a i MLADIH NADA

 

Datum objave                              Županija                                  naziv OPG- a                                    Kategorija 

22.5.                                 Požeško-slavonska                          OPG Klaudija Pintarić                            OPG

23.5.                                 Virovitičko-podravska                       OPG Ivica Ponediljak                             OPG

24.5.                                 Karlovačka                                       OPG Tomislav Kovač                             OPG

25.5.                                 Vukovarsko-srijemska                      OPG Mijo Pranić                                    OPG

26.5.                                 Krapinsko-zagorska                          OPG Mario Krog                                    OPG

27.5.                                 Varaždinska                                       OPG Bojan Korpar – Japek                  OPG

29.5.                                 Bjelovarsko-bilogorska                                        OPG Cvjetković                                    OPG

30.5.                                 Brodsko-posavska                             Josip Zdunić                                          OPG

31.5.                                 Koprivničko-križevačka                      OPG Marijan Hrženjak                         OPG

01.6.                                 Osječko-baranjska                             OPG Đuro Kadić                                  OPG

02.6.                                 Međimurska                                       OPG Rajka Dvanajščak                       OPG

03.6.                                 Sisačko-moslavačka                          OPG Janković                                     OPG

05.6.                                  Istarska                                             OPG Dešković                                     OPG

06.6.                                   Grad Zagreb                                    OPG Martina Hukavec                         OPG

07.6.                                   Primorsko-goranska                         OPG Goran Marević                            OPG

08.6.                                  Zagrebačka                                      OPG Đurđica Baršić                             OPG

09.6.                                  Šibensko-kninska                             Radoslav Županović                             OPG

10.6.                                  Zadarska                                          OPG Sandra Babac                             OPG

12.6.                                  Splitsko-dalmatinska                        OPG Goran Franić                               OPG

13.6.                                  Ličko-senjska                                    OPG Krunoslav Vidas                         OPG

14.6.                                  Dubrovačko-neretvanska                  OPG Željko Laptalo                            OPG

15.6.                                  Brodsko-posavska                             OPG Josip Lučić                                 Mlada nada 

16.6.                                  Ličko-senjska                                     OPG Martina Kolačević                      Mlada nada 

17.6.                                  Zagrebačka                                        OPG Goran Vrabec                            Mlada nada 

Samo registrirani korisnici mogu komentirati
Prijavi se ovdje